Senator Beniamin Godyla otworzył swoje biuro w Kędzierzynie-Koźlu. VIDEO

Parlamentarzysta deklaruje, że chce być blisko mieszkańców miasta.

Godyla to przedsiębiorca, którego mieszkańcy znają z sieci cukierni, która ma swoje sklepy także w Kędzierzynie-Koźlu. Polityk Nowoczesnej wystartował w październikowych wyborach parlamentarnych i zdobył mandat senatora z ramienia Koalicji Obywatelskiej.

Dziś (piątek) otworzył swoje biuro senatorskie w Kędzierzynie-Koźlu. Znajduje się przy alei Jana Pawła II 29. Z tej okazji pojawili się tam m.in. marszałek województwa Andrzej Buła, radni PO, przedstawiciele samorządu (starosta Małgorzata Tudaj i wiceprezydent Wojciech Jagiełło) oraz wielu innych polityków i działaczy społecznych.

– Chciałbym być możliwie jak najbliżej zwykłych spraw mieszkańców Kędzierzyna-Koźla – deklarował Godyla. – Moje biuro będzie zawsze dla nich otwarte.

Biuro ma być czynne ma być od poniedziałku do środy w godz. 14-16 oraz w piątki od 8 do 10. Dyrektorem został Edward Gondecki, przed laty bardzo ważna postać w opolskiej Platformie Obywatelskiej. Swoje dyżury przy alei Jana Pawła II 29 będą mieli także inni posłowie Koalicji Obywatelskiej, tj. Ryszard Wilczyński i Tomasz Kostuś.

Wcześniej swoje biuro w Kędzierzynie-Koźlu otworzyła posłanka PiS i szefowa tej partii w regionie Violetta Porowska. Z kolei w poniedziałek biuro w naszym mieście otwiera inna posłanka Prawa i Sprawiedliwości – Katarzyna Czochara.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting