Na ulicach Kędzierzyna-Koźla pojawiły się taksówki Bolt

Kędzierzyn-Koźle to 36 miasto w Polsce gdzie można zamawiać przejazdy za pomocą popularnej aplikacji.

Nasze miasto jest bardzo rozległe, przez co od zawsze mieliśmy dobrze rozwiniętą sieć komunikacyjną, a także sporą liczbę taksówek. Teraz do oferty dołącza popularna w Polsce firma Bolt, oferująca przejazdy w atrakcyjnych cenach.

„Od kwietnia br. Bolt umożliwił użytkownikom w Kędzierzynie-Koźlu proste i wygodne zamawianie przejazdów taksówką za pomocą smartfona. To już 36 miasto w Polsce, w którym dostępne są usługi europejskiej aplikacji” – czytamy w oficjalnym komunikacie firmy.

Na początek mieszkańcy mogą liczyć na 50 procent zniżki za 5 pierwszych przejazdów. Aby je zamówić, wystarczy zainstalować aplikację Bolt na telefonie, wybrać sposób płatności, a następnie wpisać adres odbioru i docelowy. Płatności za przejazd można dokonać gotówką lub kartą podpiętą w aplikacji.

W Bolt naszą misją jest aby zachęcić mieszkańców miast do rezygnacji z prywatnego samochodu i częstszego korzystania z alternatywnych środków transportu. Uruchamiając usługi zamawiania przejazdów przez aplikację Bolt lokalnie, chcemy wesprzeć istniejące rozwiązania transportu miejskiego i w ten sposób pomóc miastu w rozwiązaniu problemu ruchu, hałasu czy dostępności miejsc parkingowych. Dlatego bardzo nas cieszy, że od teraz mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla będą mieli dostęp do nowego rozwiązania – komentuje Paweł Kuncicki, przedstawiciel firmy Bolt w Polsce.

Bolt z sukcesem działa już w regionie, w takich miastach jak m.in. Opole. Przejazdy zamawiane przez aplikację Bolt cieszą się tam dużą popularnością – każdego dnia realizowanych jest tam nawet kilka tysięcy przejazdów. Wśród dostępnych rozwiązań znajdują się m. in opcja podzielenia się danymi przejazdu z opcją śledzenia trasy na żywo, przycisk kończący przejazd i przycisk łączący z numerem alarmowym. Bolt jako pierwszy na polskim rynku wprowadził także możliwość nagrywania dźwięku w czasie przejazdu. Nagranie uruchamia użytkownik i jest ono przechowywane na jego telefonie tylko przez 24 godziny.

Aplikacja oferuje także nowe możliwości zarobkowe dla mieszkańców miasta. Po dopełnieniu formalności i weryfikacji w lokalnym Punkcie Obsługi Kierowców, mogą oni zarejestrować się jako kierowcy w aplikacji Bolt.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting