Kozły Biznesu rozdane. Wielka gala w Komornie

841

Nagrody wręczono podczas V Balu Biznesu na którym spotkali się przedsiębiorcy, samorządowcy i działacze społeczni.

To była V edycja Balu Biznesu, najbardziej prestiżowego wydarzenia tego typu w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Podczas zabawy co roku wręczane są Kozły Biznesu, czyli wyróżnienia dla najlepszych przedsiębiorców i nie tylko.

W miniony weekend statuetki następującym podmiotom:

W kategorii Firma 2018 dwa wyróżnienia dla:

Spółki K&K Hydrobud Sp. z o.o.

Za umacnianie wizerunku Gminy Kędzierzyn-Koźle w szerokiej przestrzeni gospodarczej poprzez wypracowanie renomowanej marki w branży budownictwa przemysłowego, osiąganie wysokich wskaźników finansowych, budowanie trwałych relacji z inwestorami oraz wspieranie ważnych inicjatyw społecznych regionu.

oraz

Firmy IMFITEX Jerzy Jarawka Sp. J.

Za umacnianie wizerunku Gminy Kędzierzyn-Koźle w szerokiej przestrzeni gospodarczej poprzez wypracowanie pozycji lidera w zakresie produkcji urządzeń z termoplastycznych tworzyw sztucznych, sukcesywne zdobywanie międzynarodowych rynków zbytu oraz zwiększanie zakresu innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

W kategorii Inwestycja 2018 dwie nagrody dla firm:

Zamkon

Za umacnianie wizerunku Gminy Kędzierzyn-Koźle w szerokiej przestrzeni gospodarczej poprzez poszerzanie zakresu usług na rzecz partnerów i innowacji w ramach realizacji projektu „Budowa i wyposażenie Centrum badawczo-rozwojowego” firmy ZAMKON w Kędzierzynie-Koźlu wraz z przeprowadzeniem projektu badawczego „Stacja redukcji ciśnienia i redukcyjno-schładzająca” dofinansowanego w ramach Osi Priorytetowej i Innowacje w gospodarce, Działania 1.1 Innowacje w przedsiębiorstwach.

oraz

Jokey Plastik Blachownia Sp. z o.o.

Za umacnianie wizerunku Gminy Kędzierzyn-Koźle w szerokiej przestrzeni gospodarczej poprzez konsekwentny rozwój linii produkcyjnej z ukierunkowaniem na wykorzystanie nowoczesnych technologii, innowacyjnych rozwiązań i zrównoważenie produkcji w ramach zakończonej inwestycji budowy nowej hali produkcyjnej wraz z nowoczesną infrastrukturą i wysokim standardem kreowania warunków pracy w firmie.

W kategorii Osobowość 2018 uhonorowany został Robert Wencel z Klubu Sportowego Koziołek

Za realizację misji krzewienia kultury opartej na poszanowaniu tradycji, wartościowanie aktywności fizycznej oraz realizację projektów edukacyjnych, rekreacyjnych i sportowych skierowanych do mieszkańców Kędzierzyna-Koźla.

W kategorii Działalność Społeczna 2018 statuetkę otrzymała Zofia Szopińska-Wisła i Fundacja „Bądź Człowiekiem”

Za niewymiernie ważną realizację misji pomocy potrzebującym, efektywne prowadzenie i rozwijanie działalności Fundacji „Bądź Człowiekiem”, wypracowanie wysokiego wskaźnika przychodu z tytułu pozyskiwania wpłat 1 % podatku.

W kategorii Debiut Roku 2018, wyróżnienie przyznano Stowarzyszeniu na rzecz dzieci i młodzieży Chcieć Więcej i Niepublicznemu Punktowi Przedszkolnemu „Uśmiech Dziecka”

Za odwagę i umiejętność przekształcenia idei w działanie, otwarcie i ambitne rozwijanie działalności przedszkola dla dzieci z wysokim sprzężeniem niepełnosprawności, będące odpowiedzią na potrzeby najmłodszych oraz ich bliskich.

NAGRODA SPECJALNA przyznana dla Pawła Maślony

Za całokształt osiągnięć, wyróżniony film „Atak Paniki” i wspieranie wizerunku gminy Kędzierzyn-Koźle w obszarze kultury i sztuki, w podziękowaniu za sentyment do miejsca, w którym kształtowała się dojrzałość reżyserska, z wyrazami uznania dla sukcesywnej realizacji pasji oraz uznany w kraju i poza jego granicami debiut reżyserski.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting