Rozpoczął się Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Pierwszego dnia kędzierzyńskich obchodów zorganizowano konferencję „Bezpieczny i zrównoważony rozwój gospodarczy i społeczny w świecie 4.0”.

Konferencja odbyła się w poniedziałek w Hotelu Hugo w Sławięcicach. Dyskutowano o zrównoważonym rozwoju, transformacji ekologicznej, dobrych praktykach we współpracy przedsiębiorstw a także cyfrowej przyszłości. – Interesujące wykłady, spotkania motywujące, warsztaty i dyskusje potrwają w naszym mieście do piątku . Organizatorem wydarzenia jest Kędzierzyńsko-Kozielski Park Przemysłowy

W programie Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości znalazła się cała seria otwartych debat i warsztatów adresowanych zarówno dla już działających na rynku biznesmenów, jak i początkujących. 15 listopada w siedzibie KKPP odbędzie się finał konkursu na wystąpienie publiczne „RÓŻNI.RÓWNI.STOP WYKLUCZENIOM”.

Bardzo ciekawie zapowiada się także panel zaplanowano na 17 listopada w kinie Chemik, pt. „Cóż to jest prawda? Jak nie utonąć w oceanie fake newsów i nie zostać „pożytecznym idiotą”? Poruszane będą fakty i mity na temat cyber bezpieczeństwa. Uczestnicy porozmawiają również o tym, jak się chronić przed dezinformacją. Omówione zostanie zjawisko trollingu internetowego i hejtu.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting