Trzecia osoba zmarła w szpitalu w Koźlu. Są też kolejne zakażenia

Ofiarą jest 61-letnia mieszkanka powiatu opolskiego, która była hospitalizowana w szpitalu zakaźnym przy ulicy Roosevelta.

Wojewódzka Stacja Sanitarno Epidemiologiczna i Urząd Wojewódzki w Opolu poinformowały o śmierci kolejnego pacjenta szpitala zakaźnego w Koźlu.

– Z przykrością zawiadamiamy o śmierci 61-letniej kobiety, mieszkanki powiatu opolskiego, która była hospitalizowana w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu – przekazała Martyna Kolemba-Gaschka, rzecznik prasowy Wojewody Opolskiego.

To trzecia osoba, która zmarła w tym szpitalu. Wcześniej wskutek zakażenia koronawirusem doszło do zgony 65-letniego mieszkańca gminy Pawłowiczki oraz 75-letniej podopiecznej DPS Jakubowice.

Jednocześnie poinformowano o kolejnych przypadkach zakażenia koronawirusem w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. To mężczyzna w wieku senioralnym, hospitalizowany w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu. Jest w stanie stabilnym. Drugi przypadek to kobieta w sile wieku, której stan jest dobry i niewymagający hospitalizacji.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting