Miejski przewoźnik namawia mieszkańców do wyrobienia eMZetKi

eMZetKa to spersonalizowany biletu elektroniczny. Jest przypisany do konkretnego mieszkańca i pozwala płacić za przejazdy miejską komunikacją bez potrzeby sięgania po gotówkę.

– Do tej pory przemawiały za tym funkcjonalność, wygoda i bezpieczeństwo wynikające z bezgotówkowej formy płatności, co w czasie zagrożenia epidemiologicznego jest niewątpliwym atutem – informuje Joanna Koziarska-Kiziak, prezes MZK Kędzierzyn-Koźle.

Teraz doszedł kolejny argument. Zgodnie z zarządzeniem prezydent Kędzierzyna-Koźla od dnia 1 września br. bilet okresowy będzie można nabyć już wyłącznie drogą elektroniczną.

„Dlatego, jeśli regularnie korzystacie z naszych usług i zaopatrujecie się w papierowe bilety okresowe, proponujemy już dziś złożyć wniosek o wyrobienie eMZetKi. Tym bardziej, że można to zrobić drogą elektroniczną, nie wychodząc z domu” – zachęca miejski przewoźnik. Szczegóły na stronie: https://emzetka.mzkkk.pl/

eMZetKa to nie tylko nośnik biletu okresowego, ale również e-portmonetka, za pomocą której w prosty sposób możecie nabyć bilety jednorazowe dla siebie i osób jadących z Wami. Z MZK można w tej sprawie skontaktować się pod numerem tel. 77483525 w. 34 w godz. 7.00-13.00.

Bez zmian pozostanie dostęp do biletów papierowych jednorazowych oraz karnetów pięcio- i dziesięcioprzejazdowych.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting