Za tydzień kolejna impreza na „Szkwale”. Powstała tam też nowa tawerna

W piątek  na powiatowej przystani „Szkwał” w Koźlu na mieszkańców czekało kino plenerowe, a w nim komedia romantyczna pt. #tuiteraz o miłości poznanej przez social media. To pierwsze kino plenerowe na przystani po jej rewitalizacji.

Na przystani działa nowe miejsce w sam raz do spędzenia czasu nad Odrą, poza dobrze już znaną Wyspą – Strefą Miejskiego Relaksu, otwarta została tawerna „Na Fali”, która organizuje fitness na piachu. W tawernie można też zjeść m.in. pyszne kiełbaski albo pieczone pałki z kurczaka prosto z bistra „Zapomniane smaki”, znanego z kampanii gastronomicznej powiatu. Dla dzieciaków przygotowano kącik malucha. Działa wypożyczalnia kajaków, a po wszystkim można odpocząć na leżakach. Polecamy!

Przystań „Szkwał” po rewitalizacji stała się popularnym miejscem spotkań, ostatnio podczas plenerowego party w stylu lat 80/90 odwiedziło ją tysiące mieszkańców, i to tylko podczas jednego weekendu. Kolejna okazja do dobrej zabawy już za tydzień w piątek 27 sierpnia, kiedy to na wszystkich czekać będzie „Wyspa przebojów”, czyli impreza taneczna z największymi hitami. Start o 21.00. Zapraszamy!

AL

 

Fot. Tawerna “Na fali”

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting