Sprawy odpadowe szybko i wygodnie!

Wiedza o gospodarce odpadami komunalnymi jest w zasięgu ręki właścicieli i zarządców nieruchomości zlokalizowanych na terenie Związku Międzygminnego „Czysty Region”. A to za sprawą uruchomienia Elektronicznego Biura Obsługi Klienta eBOK.

– Trzy główne zalety platformy eBOK to szybkość, wygoda i dostęp o każdej porze – mówi Karina Kacperczyk, Przewodnicząca Zarządu Związku Międzygminnego „Czysty Region”. –Logując się do systemu mamy możliwość załatwienia wielu spraw spraw dotyczących gospodarki odpadami komunalnymi bez kolejki.

Jakie są zalety posiadania eBOK-u? Dzięki zalogowaniu się do systemu możemy:
⦁ mieć dostęp do informacji o opłatach i stanie swojego konta związanego z odpadami,
⦁ złożyć reklamację dotyczącą usług „odpadowych”,
⦁ zamówić usługę dodatkową związaną z gospodarką odpadami komunalnymi,
a od 1 grudnia 2023 r. będzie także możliwość złożenia lub zaktualizowania deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Korzystać z eBOK można przez całą dobę, w dowolnym czasie, na każdym urządzeniu, które ma dostęp do Internetu. Zagwarantowane jest przy tym całkowite bezpieczeństwo danych użytkownika.

Zalogowanie do systemu jest bardzo proste. – Zarządcy nieruchomości wielorodzinnych lub niezamieszkanych powinni zwrócić się do Związku po indywidualny login i hasło, wejść na stronę www.eBOK.czystyregion.pl, zalogować się i korzystać z możliwości, jakie daje eBOK – przekonuje Karina Kacperczyk– Natomiast właściciele domów jednorodzinnych logują się do eBOK-a przez profil zaufany, klikając na ikonkę przeznaczoną do logowania dla mieszkańca.

eBOK został sfinansowany z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych, w ramach projektu „Zintegrowany system informatyczny do zarządzania gospodarką odpadami w Związku Międzygminnym „Czysty Region”.

Więcej informacji na www.eBOK.czystyregion.pl.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting