Pracownicy socjalni obchodzili swoje święto

Życzenia złożyła im prezydent Sabina Nowosielska.

Dzień Pracownika Socjalnego przypada na 21 listopada i jest świętem wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych. Sposób świętowania dnia ma w Polsce wieloletnią tradycję. To głównie spotkania z przedstawicielami władz lokalnych. Takie odbyło się w Domu Dziennego Pobytu nr 2 w Kędzierzynie-Koźlu.

– Najserdeczniejsze życzenia dla dyrektor Agaty Morkis oraz całej kadry Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej złożyła prezydent Sabina Nowosielska wraz ze swoim zastępcą Wojciechem Jagiełło – przekazał Piotr Pękala, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kędzierzynie-Koźlu.

Okolicznościowe spotkanie w murach DDP „Magnolia” było doskonałym pretekstem do rozmowy na temat codziennej działalności instytucji. MOPS realizuje wiele innowacyjnych programów adresowanych szczególnie do najbardziej potrzebujących. Placówka kreuje także mnóstwo inicjatyw integrujących mieszkańców. Kreatywne zajęcia głównie z myślą o seniorach organizowane są w ramach projektu „Dugnad w Kędzierzynie-Koźlu”.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting