Policja szuka tego mężczyzny. Rozpoznajesz go?

964

Jest podejrzewany o kradzież alkoholu i słodyczy na kwotę ponad 700 złotych.

Publikowanie wizerunków podejrzewanych o popełnienie przestępstw coraz częściej pomaga policjantów w ich codziennej pracy. Nie inaczej może być tym razem.

Chodzi o kradzież do której doszło 6 lutego, w jednym z marketów na terenie Kędzierzyna-Koźla. Jak ustalili policjanci po godzinie 18.00 do sklepu przyszedł mężczyzna, który schował pod ubrania oraz do torby słodycze i alkohol o wartości ponad 760 złotych. Po czym nie płacąc za towar szybko opuścił sklep.

Kradzież zarejestrowały kamery monitoringu. Policja opublikowała zdjęcia z wizerunkiem mężczyzny podejrzewanego o tę kradzież.

– Niezależnie od prowadzonych przez funkcjonariuszy czynności, zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub mają inne dodatkowe informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy kradzieży o kontakt telefoniczny z policjantami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod nr tel. 77 472 46 03 – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy komendy powiatowej.

 

fot. policja

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting