Znów wyjdziemy świętować na ulice

Najważniejsza impreza w Kędzierzynie-Koźlu zapowiada się imponująco. Zostały do niej trzy tygodnie.

Miejski Ośrodek Kultury ogłosił program Dni Kędzierzyna-Koźla 2024. Tradycyjnie impreza odbędzie się na zamkniętym odcinku alei Jana Pawła II i zapewne znów przyciągnie tłumy mieszkańców. Odbędzie się ona 31 maja i 1 czerwca.

– Organizatorzy zapewnili różnorodne atrakcje i występy artystów, które z pewnością dostarczą uczestnikom niezapomnianych wrażeń – informuje Ariadna Miernicka z Miejskiego Ośrodka Kultury.

Pierwszy dzień imprezy (31 maja) rozpocznie się koncertem dla dzieci. O godzinie 17.00 na scenie pojawi się „Centrum Uśmiechu”, oferując maluchom muzyczną zabawę i mnóstwo radości. Następnie, o 18.30, na scenie pojawi się zespół Pokahontaz, znany z energetycznych występów i hip-hopowych hitów.

O 19.50, po występie Pokahontaz, zobaczymy zwycięzcę Koz All Music Festiwal. Tym razem będzie to zespół Dopamina, który z pewnością rozgrzeje publiczność przed głównymi gwiazdami wieczoru. Największym wydarzeniem tego dnia będzie koncert zespołu Enej, który rozpocznie się o godzinie 21.00. Enej to jeden z najpopularniejszych zespołów folk-rockowych w Polsce, znany z hitów takich jak „Symetryczno-Liryczna” czy „Tak smakuje życie”. Ich energetyczny występ sprawi, że scena przy alei Jana Pawła II będzie pełna życia i muzyki. Po koncercie, o 22.30, na scenę wejdzie DJ, który zapewni taneczną zabawę do późnych godzin wieczornych.

Drugi dzień, 1 czerwca, rozpocznie się spokojniej, z myślą o najmłodszych uczestnikach imprezy. Od 14.00 do 19.00 w Parku Pojednania będą dostępne giga klocki dla dzieci. O godzinie 16.00 w tym samym parku odbędzie się koncert „W naszej bajce” w wykonaniu Centrum Edukacji Muzycznej „K-Kwarta”. To idealna okazja, by w rodzinnej atmosferze cieszyć się muzyką.

O 18.00 na głównej scenie przy alei Jana Pawła II pojawi się zespół Honker, który dostarczy solidnej dawki rocka. To wprowadzenie do wieczornej części programu, w której pojawi się Jacek Kawalec z zespołem. Jego występ rozpocznie się o 20.00 i z pewnością przyciągnie szerokie grono fanów. Jacek Kawalec, aktor i wokalista, znany jest z umiejętności łączenia różnych stylów muzycznych, co czyni jego występy wyjątkowymi.

Kulminacją drugiego dnia będzie koncert Grubsona o 22.00. Grubson to jedna z największych gwiazd polskiej sceny hip-hopowej, a jego koncerty zawsze są pełne energii i pozytywnych wibracji. Jego występ na pewno zamknie Dni Kędzierzyna-Koźla w wielkim stylu.

Tegoroczny program Dni Kędzierzyna-Koźla zapowiada się imponująco, z różnorodnymi atrakcjami i gwiazdami, które przyciągną miłośników różnych gatunków muzyki. Organizatorzy postarali się, aby każdy znalazł coś dla siebie, od dzieci po dorosłych, od fanów hip-hopu po miłośników rocka i folku.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting