Znów można jechać w ciekawe miejsca z Miejskim Zakładem Komunikacyjnym

Miejski przewoźnik wraca do wycieczek po Polsce. W najbliższych terminach między innymi Wisła, Kłodzko, Kraków.

Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźle już dawno wyszedł z roli jedynie gminnego przewoźnika i zaczął oferować także przejazdy międzymiastowe połączone z możliwością zwiedzania. Pandemia koronawirusa zastopowała je, ale w związku z powolnym odmrażaniem gospodarki MZK zdecydował się do nich wrócić.

I tak już 3 czerwca organizowane będą wycieczki do Wisły oraz Kłodzka i Polanicy Zdroju. Dzień później można pojechać do Pszczyny, aby zwiedzić tamtejszy zamek, z kolei 5 czerwca zaplanowana jest wycieczka do Krakowa. W niedzielę 6 czerwca autobus MZK zawiezie chętnych w Góry Stołowe, a konkretnie Szczelińca. Tego samego dnia planowany jest również kurs do Ogrodzieńca, gdzie do obejrzenia będzie tamtejszy zamek.

Bilety do nabycia w kasach biletowych MZK przy ul. Kozielskiej 2 oraz Punktach Obsługi Klienta przy ul. Piastowskiej w Koźlu i Pionierów w Kędzierzynie. Przy zakupie biletu możliwość wyboru numeru miejsca w autobusie. Dodatkowe szczegóły wyjazdów będą na bieżąco udostępniane na stronie www.mzkkk.pl. Informacje na temat wyjazdów – Dział Marketingu tel. +48 572 285 226 lub +48 77 483 52 52 w.38 od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 lub pod adresem marketing@mzkkk.pl

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting