W lutym policja przyjmie kolejnych funkcjonariuszy

Kędzierzyńska komenda zachęca do wstępowania w szeregi mundurowych. Pierwsza okazja już niedługo.

W Komendzie Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu jest jeszcze kilka wakatów. Po przyjęciu do służby i ukończeniu kursu podstawowego można liczyć na uposażenie w kwocie 4228,52 zł netto plus dodatek za wysługę lat. Jeśli ktoś nie ukończył 26 roku życia, otrzyma uposażenie na poziomie 4611,52 zł netto plus dodatek za wysługę lat.

– Zapraszamy w nasze szeregi i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do składania podań. Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można znaleźć tutaj lub dzwoniąc pod numer telefonu 47 863 42 09 lub 798 032 503 – przekazała Monika Frąckowiak z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu.

Pierwszy nabór zaplanowano na 27 lutego. Kolejne odbędą się 3 lipca, 23 sierpnia, 27 października i 28 grudnia. Policjantem może zostać: obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;posiadający co najmniej średnie wykształcenie. Nie może być skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe i musi posiadać zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting