Na kilka dni zniknie jedno z najważniejszych miejsc spotkań w Domu Kultury „Chemik”. Od 24 do 31 marca sala widowiskowo-kinowa zostanie wyłączona z użytkowania. Zamiast filmów i wydarzeń pojawią się tam ekipy remontowe.
Powód? Zużyta podłoga, która wymaga odświeżenia. Zaplanowano jej cyklinowanie, co ma poprawić komfort korzystania z sali i przygotować ją na kolejne miesiące intensywnej działalności.
W czasie prac wszystkie seanse filmowe i wydarzenia organizowane w tej przestrzeni zostają odwołane. To jednak nie oznacza zamknięcia całego obiektu. Pozostałe części Domu Kultury działają normalnie – zajęcia, sekcje i koła zainteresowań odbywają się zgodnie z planem.









