Klinika Nova została partnerem medycznym Zaksy

To już kolejna taka umowa. Uznana kędzierzyńska klinika zadba o kondycję zdrowotną naszych mistrzów.

ZAKSA w tym roku wygrała wszystko, co było do wygrania. Nasz zespół triumfował w Lidze Mistrzów, mistrzostwach Polski i Pucharze Polski. Te sukcesy nie byłyby możliwe, gdyby nie świetna kondycja zdrowotna naszych siatkarzy. O nią dbała Klinika Nova, która była partnerem medycznym kędzierzyńskiego klubu. Teraz umowa została podpisana na kolejny rok.

– To jest dla nas wielkim zaszczytem i nobilitacją móc pomagać ZAKSIE i mogę powiedzieć, że czujemy się częścią tego sukcesu, ale także zdajemy sobie sprawę z ciężaru odpowiedzialności, gdyż dobra kondycja zawodników będzie przekładać się na sukces zespołu – mówi Rafał Olejnik, prezes zarządu Kliniki Nova.

Zadowolenia z faktu współpracy z Novą nie kryje również Piotr Szpaczek, prezes klubu.

– Pomoc jaką oferuje nam Klinika Nova jest dla nas bardzo istotna i cieszymy się że następny okres będziemy mogli liczyć na wsparcie i doświadczenie takiego partnera jakim jest Klinika Nova – mówi Piotr Szpaczek.

Podpisanie umowy oznacza, że siatkarze Grupy Azoty Zaksa Kędzierzyn-Koźle będą korzystali z wszechstronnej opieki medycznej Kliniki Nova.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting