Gwiazdy zjechały do Zakrzowa

W weekend odbyła się 24. edycja Jeździeckich Mistrzostw Gwiazd. Tym razem w nieco innej lokalizacji.

Ta najbardziej rozpoznawana impreza w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim tradycyjnie odbyła się przy pałacu w Zakrzowie. Po sprzedaży obiektu w prywatne ręce zdecydowano się na przeniesienie lokalizacji na boisko do polo przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji. W sobotę i niedzielę przewinęło się przez to miejsce nawet kilka tysięcy osób, głównie widzów.

Zaproszeni artyści rywalizowali w jednej z czterech konkurencji jeździeckich: ujeżdżeniu, western riding, skokach przez przeszkody lub powożeniu zaprzęgami. Na publiczność oprócz gwiazd czekały liczne atrakcje: pokazy jeździeckie, pokazy mody, gastronomia i wiele innych.

– Zmieniliśmy lokalizację, ale okazała się bardzo dobra – mówił w sobotę w rozmowie z dziennikarzami Andrzej Sałacki z Ludowego Klubu Jeździeckiego “Lewada”.

Wśród zaproszonych gwiazd był m.in. Maciej Zakościelny, Tomasz Oświeciński, Artur Barciś, Katarzyna Dowbor, Andrzej Grabowski, Darek Kordek, Rafał Królikowski, Henryk Sawka, Karolina Sawka, Karol Strasburger, Zdzisław Wardejn.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting