Dynamiczny jazz zabrzmi w nietypowych rytmach

Holenderski zespół jazzowy „Wojtek Justyna TreeOh!” 13 lipca wystąpi w Kameleon Jazz-Club w Kędzierzynie-Koźlu.

Muzyka holenderskiej grupy łączy dynamiczny funk-jazz z różnorodną rytmicznie muzyką świata. Podczas tegorocznej letniej trasy koncertowej z zespołem „Wojtek Justyna TreeOh!”, jako gość specjalny, wystąpi Poliana Vieira, soulowa wokalistka z Portugalii.

W trakcie koncertów muzycy wykonywać będą również utwory ze swojej najnowszej płyty wydanej w czerwcu 2018 r. zatytułowanej „Get That Crispy”.
Wojtek Justyna TreeOh! i Poliany Vieiry zaprezentują się w Polsce w specjalnie przygotowanym programie, na który złożą się kompozycje z repertuaru TreeOh!, utwory napisane wspólnie z Polianą oraz jej autorskie piosenki. Ich koncerty wypełnione porywającą muzyką wzbogaconą żywiołowymi improwizacjami i wartkim dialogiem muzycznym dostarczą niezwykłych wrażeń. Spontaniczna interakcja zespołu i wokalistki oraz otwarty kontakt muzyków z publicznością nadają niepowtarzalny klimat ich występom, które na długo pozostają w pamięci.

Koncert Wojtek Justyna TreeOh! i Poliany Vieiry odbędzie się w lokalu Kameleon Jazz-Club przy ul. Gliwickiej 41. Zaplanowano go na piątek 13 lipca o godz. 20.00.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting