Miłość od pierwszego wejrzenia. Grupa z Kędzierzyna-Koźla nagrała teledysk o namiętnych zalotach

Czy to w pracy, czy to w barze, a może w jednym i w drugim?  Strzała amora trafia w najbardziej niespodziewanym momencie. Bohater teledysku na pewno się o tym przekonał.

Przy klipie do utworu „Wino” pracowało niemało osób. W skład ekipy wchodzili zarówno uczniowie naszych miejskich szkół jak i absolwenci. Produkcja ukazuje pierwsze spotkanie pomiędzy barmanem – pracującym wieczorami w Barze Pod Lwami – a niewiastą, która zagościła w progach lokalu.

– Gdy barman otwierał wino, do lokalu weszła atrakcyjna dziewczyna, która onieśmieliła go swoim blaskiem. Można powiedzieć, że przeszyła go strzała Amora i tak to wszystko się zaczęło. Kuba nie czekając zbyt długo, zaczął zabiegać o jej względy. I cały trzyminutowy teledysk skupia się na pokazaniu tych jego mniej lub bardziej śmiałych zalotów. Scenariusz tej produkcji nacechowany jest też pewną dozą seksualności. W samej końcówce teledysku zawarte jest pewne przesłanie, które sugeruje, że to nie koniec i będziemy ten wątek kontynuować przy okazji kolejnych nagrań – tłumaczy Michał Wencel, który odpowiadał za scenariusz i reżyserię.

Kuba Stelmach, wokalista, autor słów do piosenki, który wystąpił w roli barmana, ma na koncie już niejeden teledysk. W sumie to już cztery!

Za melodię, czyli tę warstwę instrumentalną, odpowiada JAM Beats, artysta z Niemiec.

“Od dłuższego czasu chciałem nagrać utwór w klimacie funkowym, ale nie posiadam ku temu wystarczających umiejętności. Kiedyś w internecie znalazłem stronę producentów muzycznych z różnymi „instrumentalami”. Zacząłem słuchać podkładów muzycznych od tego człowieka – JAM Beats – i jeden z nich przypadł mi bardzo do gustu. Więc ściągnąłem go, oczywiście nie za darmo, ze wspomnianej wcześniej strony internetowej”. Z własciwym podkładem projekt “Wino” mógł powstawać dalej…

“Śpiewałem już jako dwulatek, a także uczęszczałem do ogniska muzycznego w podstawówce i gimnazjum. Od trzech lat zajmuję się swoją muzyką, pisaniem piosenek, no i przede wszystkim śpiewaniem. Od niedawna gram także na ukulele” – zdradza Kuba.

Teledysk powstawał na przestrzeni czterech pamiętnych niedziel w Pubie Pod Lwami na ulicy Piastowskiej w Koźlu. Od listopada aż po styczeń. Dziękujemy właścicielom lokalu za udostępnienie go nam na ten okres, oraz gorąco zachęcamy do obejrzenia tej niebagatelnej historii!

W projekt zaangażowali się:

Scenariusz i reżyseria: Michał Wencel

Kierownik produkcji i wokal: Jakub Stelmach

Operator kamery: Marcin Piechocki

Montaż i światło: Marcin Piechocki i Michał Wencel

Muzyka: JAM Beats

Mix/mastering: Darek Wieczorek

Aktorzy: Natalia Pacek i Jakub Stelmach

Statyści: Mateusz Dao, Michał Drążkiewicz, Bartek Szymala, Michał Wencel, Adrianna Bar,

Tomek Cembala, Oliwia Pietras, Zuzanna Dudajek, Emilia Rogulska, Adrian Drost.

Michał Wencel

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting