10 pytań do Donalda Tuska. Akcja poseł Violetty Porowskiej

Politycy Prawa i Sprawiedliwości zorganizowali konferencję podczas której rozpoczęli debatę ze swoimi politycznymi konkurentami.

Nieoficjalna kampania wyborcza ruszyła. Z inicjatywy poseł Violetty Porowskiej z Prawa i Sprawiedliwości w Kędzierzynie-Koźlu zorganizowano konferencję prasową, na której padło “10 pytań do Donalda Tuska”.

Dlaczego zrezygnował z instalacji amerykańskiej tarczy antyrakietowej w latach 2008-2009, dlaczego umorzył Gazpromowi 1,2 mld zł i chciał podpisać z Rosją umowę gazową do 2037 r., dlaczego rząd PO-PSL likwidował jednostki wojskowe na wschodzie? – to tylko niektóre z pytań, jakie zadali członkowie PiS.

– Te i wiele innych pytań chcieliśmy złożyć w siedzibie Platformy Obywatelskiej w Kędzierzynie-Koźlu. Niestety, takowej aktualnie nie ma – mówiła poseł Violetta Porowska. – Postanowiliśmy je jednak odczytać na konferencji prasowej, by zainteresować nimi opinię publiczną.

W poniedziałek wieczorem odbyło się także spotkanie noworoczne struktur PiS w Kędzierzynie-Koźlu. – Dziękuję państwu za wielką aktywności, wielką pracę w ubiegłym roku. Z nadzieją i zapałem do pracy wchodzimy w Nowy Rok – przekazała działaczom Violetta Porowska.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting