W Koźlu powstanie mała galeria handlowa

1226

Będzie się mieściła na osiedlu Zachód w pobliżu marketu Intermarche.

Informację tę potwierdza spółka WMJ Invest, która zrealizuje inwestycję. Chodzi o budowę galerii Vera Park. Jak tłumaczy spółka w oficjalnym komunikacie prasowym Park handlowy powstanie w południowej części miasta, na osiedlu mieszkaniowym zamieszkiwanym przez ponad 6000 ludzi. Obiekt będzie usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie supermarketu Intermarche oraz sklepów Lidl, Aldi, Biedronka.

Najemcami Vera Parku będą sklepy sieciowe znanych marek z branży drogeryjnej, modowej, sportowej i RTV AGD oraz punkty usługowe dedykowane okolicznym mieszkańcom. Do dyspozycji klientów parku zaprojektowano 46 miejsc parkingowych własnych oraz ponad 50 miejsc ogólnodostępnych znajdujących się przy supermarkecie Intermarche. Atutem parku w Koźlu jest bardzo dobra lokalizacja.

„Położenie w centrum osiedla bloków oraz bliskość ul. Piastowskiej powoduje, że obiekt jest bardzo dobrze skomunikowany i zapewnia doskonały dostęp klientom zarówno z okolicznych osiedli mieszkaniowych jak i z centrum miasta” – czytamy w oficjalnym komunikacie firmy.

Vera Park nie będzie jednak konkurencją dla Odrzańskich Ogrodów, przede wszystkim ze względu na wielkość. Te ostatnie mają powierzchnię 30 tys. metrów kwadratowych. Vera Park ma mieć 1700 m.kw. powierzchni handlowej.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting