Violetta Porowska otworzyła swoje biuro poselskie w Kędzierzynie-Koźlu

Na uroczystości byli politycy i sympatycy prawicy, przedstawiciele samorządu oraz biznesu.

Violetta Porowska w kampanii wyborczej obiecywała, że utworzy biuro poselskie w Kędzierzynie-Koźlu, dzięki czemu mieszkańcy będą mogli liczyć na wsparcie parlamentarzysty w rozwiązywaniu swoich codziennych problemów. Słowa dotrzymała. Biuro zorganizowano przy siedzibie Solidarności na ulicy Grunwaldzkiej, w piątek zostało oficjalnie otwarcie. Na uroczystości byli politycy i sympatycy prawicy, przedstawiciele samorządu, oraz biznesu.

– To jest moje pierwsze biuro poselskie i bardzo się cieszę, że utworzyłam je właśnie w Kędzierzynie-Koźlu – powiedziała posłanka Prawa i Sprawiedliwości. Życzenia składał jej między innymi wicestarosta powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego Józef Gisman z Mniejszości Niemieckiej. – Powiat liczy na daleko idącą współpracę z panią poseł – deklarował.

W otwarciu wziął udział również wojewoda opolski Adrian Czubak, który podkreślał, że rząd dba o sprawy Opolszczyzny. – Nie ma żadnego ważnego programu rządowego którego nie realizowalibyśmy w naszym województwie – podkreślał.

Violetta Porowska przedstawiła nowego szefa młodzieżówki PiS w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim Michała Gniatkowskiego, a także pełnomocnika do spraw wyborów prezydenckich – Katarzynę Kukolkę-Bogocz. – Zrobimy wszystko, aby prezydent Andrzej Duda uzyskał w naszym powiecie jak najlepszy wynik – deklarowała.

Violetta Porowska jest związana przede wszystkim z Opolem, ale sporą część swojej kampanii wyborczej oparła właśnie o Kędzierzyn-Koźle. W październikowych wyborach dostała ponad 36 tysięcy głosów, z czego ponad 10 procent w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim. Wcześniej była wicewojewodą opolskim.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting