Violetta Porowska mocno weszła w kampanię wyborczą

Szefowa PiS na Opolszczyźnie już kilka razy spotkała się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla. Zabiega o ich głosy, zbierała też podpisy pod listą wyborczą.

W minioną środę wicewojewoda opolska Violetta Porowska spotkała się z mieszkańcami na ulicy Wojska Polskiego w Kędzierzynie-Koźlu. Namawiała ich do głosowania na listę Prawa i Sprawiedliwości, a także prosiła o podpisy na listach poparcia dla komitetu wyborczego.

– Jeździmy po całej Opolszczyźnie z billboardem Prawa i Sprawiedliwości na którym wypisano, co udało się zrobić dla Polski przez ostatnie cztery lata – mówi Violetta Porowska. – Tam są wymienione programy, które sprawiły, że Polakom żyje się lepiej. Mamy taki plan na kolejne 4 lata, aby kontynuować kurs ku lepszej Polsce.

Wielu mieszkańców chętnie podpisywało listy poparcia dla PiS. Jeśli odmawiali to zazwyczaj kulturalnie, przekonując, że mają inne preferencje wyborcze. Pomimo, iż kampania wyborcza dopiero rusza, Violetta Porowska mocno w nią weszła i już kilka razy gościła w Kędzierzynie-Koźlu.

Wicewojewoda opolska jest liderem wojewódzkich struktur Prawa i Sprawiedliwości, a także „jedynką” na liście obozu zjednoczonej prawicy. Mocno pracuje na swój wynik wyborczy. Ma bowiem nadzieję, że po wyborach pozostanie szefową wojewódzkich struktur PiS. Ale to może zapewnić tylko dobry wynik w wyborach.

Violetta Porowska od 2002 jest członkiem Prawa i Sprawiedliwości. W latach 2006–2014 zasiadała w opolskiej Radzie Miasta. W 2014 wybrana do Sejmiku Województwa Opolskiego. Jest członkiem Rady Politycznej Prawa i Sprawiedliwości. W styczniu powołano ja na stanowisko wicewojewody opolskiego. W wyborach samorządowych w 2010 i 2018 roku była kandydatką PiS na prezydenta Opola. W 2019 została wspomnianą przewodniczącą struktur partii w województwie opolskim. Poza pracą w samorządzie była także menedżerem służby zdrowia.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting