Uroczysty jubileusz Kliniki Nova. Są już z nami 5 lat!

682

Urodzinowa gala odbyła się w hotelu Solidaris.

To jedna z najszybciej rozwijających się placówek medycznych na Opolszczyźnie. Klinika Nova, którą kieruje dr Rafał Olejnik właśnie obchodzi 5-lecie istnienia. Uroczysta gala urodzinowa odbyła się w hotelu Solidaris.

– Zaczęło się dawno na oddziale urologii kozielskiego szpitala, kiedy doktor Anatol Majcher, mój szef specjalizacji, ordynator, dyrektor, wspólnik i przyjaciel, stwierdził, że trzeba zrobić coś nowego – opowiadał Rafał Olejnik. – To była urologia jednego dnia (czyli zabiegi realizowane w ciągu 24 godzin bez konieczności pozostawiania pacjenta na oddziale przez kilka dni – przyp. red). Dziś chirurgia jednego dnia jest każdemu znana, natomiast 12 lat temu, gdy zaczęliśmy o tym rozmawiać, to było naprawdę duże wydarzenie. Niestety, dziś Anatola nie ma już z nami, ale każdego dnia staramy się kontynuować jego dzieło.

Na uroczystość przybyli przedstawiciele władz miasta (wiceprezydent Artur Maruszczak), rządu (wicewojewoda Violetta Porowska), a także członkowie zarządu powiatu, Narodowego Funduszu Zdrowia i wielu innych instytucji.

Klinika Nova jest wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym, który kompleksowo łączy ze sobą wysoką jakość usług medycznych świadczonych prywatnie z bezpłatnym leczeniem w ramach kontraktu z NFZ. Współpracuje z NFZ, Medicover i PZU Pomoc. Posiada najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarantuje, że leczenie odbywa się na światowym poziomie.

W części ambulatoryjnej oferuje konsultacje lekarskie z zakresu m.in. urologii, chirurgii (w tym plastycznej), ortopedii, onkologii oraz laryngologii i endoskopii przewodu pokarmowego. Zajmujemy się również ginekologią i okulistyką (operacje zaćmy).

Dysponuje bogatym zapleczem diagnostycznym oraz wysokiej jakości sprzętem. Wykonuje m.in. gastroskopię, kolonoskopię i polipektomię, a także badania USG.

Kadra skład się z doskonałych specjalistów, w tym z lekarzy onkologów, którzy na co dzień służą pomocą pacjentom z Centrum Onkologii w Gliwicach.

fot. Tobiasz Zuzański

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting