Są trzy kolejne przypadki zakażenia koronawirusem w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

Dwie osoby trafiły do szpitala monoprofilowego w Koźlu, a jedna przebywa w kwarantannie domowej.

Pierwsza to kobieta w średnim wieku. Przebywa na kwarantannie, jej stan jest dobry. Drugi przypadek to mieszkanka powiatu w sile wieku. Przebywa w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu. Trzeci to kobieta w średnim wieku z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, również przebywa w szpitalu przy ulicy Roosevelta.

W sumie w poniedziałek potwierdzono pięć kolejnych przypadków zakażenia w naszym województwie. Dwa pozostałe pochodzą z powiatu opolskiego. W sumie na Opolszczyźnie jest już zakażonych 19 osób. Najwięcej z nich – 7 – pochodzi z powiatu kędzierzyńskiego.

Wczoraj (niedziela) wykryto u nas dwa przypadki. Pierwszy to mężczyzna w średnim wieku z pow. kędzierzyńsko-kozielskiego. Pacjent jest w stanie dobrym, nie wymaga hospitalizacji. Miał kontakt z osobą zakażoną Covid-19.Przebywa na kwarantannie domowej.

Kolejny to kobieta w średnim wieku z pow. kędzierzyńsko-kozielskiego. Kobieta jest w stanie dobrym, nie wymaga hospitalizacji. Miała kontakt z osobą zakażoną Covid-19. Także przebywa na kwarantannie domowej.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting