Potrzebne pielęgniarki do pracy w kozielskim hospicjum

301

Chętnych do podjęcia zatrudnienia szuka Caritas Diecezji Opolskiej.

Ogłoszenie o możliwości zatrudnienia w hospicjum na terenie osiedla Kłodnica przekazał na niedzielnych mszach ks. prałat Edward Bogaczewicz, proboszcz parafii Ducha Świętego i jednocześnie dyrektor kędzierzyńskiego oddziału Caritas.

Poszukiwane są panie, które mają średnie bądź wyższe wykształcenie kierunkowe i doświadczenie w pracy pielęgniarskiej. Oferowana praca organizowana będzie w systemie dwuzmianowym.

Pracodawcą będzie Caritas Diecezji Opolskiej. Katolicka organizacja dobroczynna oferuje paniom pensje od 3,5 tysiąca złotych brutto miesięcznie.

Hospicjum powstało na osiedlu Kłodnica na bazie byłego przedszkola przy ulicy Szymanowskiego 33A. Miejsce po zdegradowanym budynku zostało zaadaptowane do potrzeb nowoczesnej placówki. Dobudowane zostało dodatkowe skrzydło, w którym znalazły się pomieszczenia dla pacjentów.

W środku znajdziemy cztery pokoje 2-osobowe, trzy pokoje 1-osobowe oraz część dzienną wraz z salą rehabilitacji. Wszystkie sale mają dostęp do w pełni dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych łazienek. Są one również wyposażone w system wzywania personelu w nagłych przypadkach. Transport chorych zapewni odpowiedniej wielkości winda, w której bez problemu zmieści się szpitalne łóżko wraz z personelem. W wybudowanym hospicjum będzie się także znajdować przychodnia paliatywna, recepcja i strefa przyjęć pacjentów.

Projektanci pamiętali również o pomieszczeniach gospodarczych, magazynowych i socjalnych. Obiekt spełnia wszystkie niezbędne wymogi. W pełni zagospodarowany został także teren wokół hospicjum, gdzie powstał parking. Z nowoczesną bryłą budynku doskonale komponuje się zaplanowany zieleniec.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting