Policja szuka świadków wypadku

Nieznany sprawca potrącił rowerzystę i uciekł.

W ostatnich tygodniach policjanci kilkukrotnie ustalili sprawców przestępstw dzięki informacjom zwykłym mieszkańców. Funkcjonariusze mają nadzieję, że podobnie będzie tym razem.

Do zdarzenia doszło w piątek (5 kwietnia 2019 roku) na drodze krajowej nr 45 pomiędzy Reńską Wsią, a Większycami. Około godziny 13.00 po prawej stronie drogi jadąc w kierunku Większyc zauważono leżącego na poboczu rowerzystę. 63-latek został zabrany przez załogę pogotowia do szpitala. Policjanci ustalają szczegóły wypadku.

– Zwracamy się z prośbą do wszystkich osób, które w tym czasie poruszały się drogą krajową nr 45 i mają informacje, które mogą być pomocne przy wyjaśnieniu tej sprawy o kontakt z funkcjonariuszami z Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu pod numerem telefonu 77 472 4603 – informuje komisarz Magdalena Nakoneczna, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. – Prosimy również o kontakt kierowców, którzy w tym czasie poruszali się tą drogą i posiadają w swoich pojazdach rejestratory.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting