Podsumowano charytatywny koncert na rzecz hospicjum

Udało się zebrać dzięki niemu 14 tysięcy złotych.

To było wyjątkowe wydarzenie muzyczne na skalę regionu. W niedzielę w kinie Chemik piosenki o miłości śpiewali znani samorządowcy, kierownicy miejskich u powiatowych instytucji i inni znani kędzierzynianie. Prezydent Sabina Nowosielska brawurowo wykonała „Daj mi tę noc” zespołu Bolter.

Urząd miasta poinformował właśnie, że dzięki sprzedaży specjalnych cegiełek udało się zebrać 14 tysięcy 270 złotych. Pieniądze te zostaną przeznaczone na doposażenie hospicjum powstającego w naszym mieście.

Koncert rozpoczęła Izabela Migocz, dyrektor MBP, która wcielając się w kawiarnianą kelnerkę zaśpiewała utwór „Miłość jak wino”. Sekretarz miasta Zbigniew Romanowicz popisał się nie tylko umiejętnościami wokalnymi, ale i gry na pianinie wykonując wielki przebój „Czy mnie jeszcze pamiętasz”. Swoimi występami zaskoczyli zastępcy prezydenta – Wojciech Jagiełło, który zagrał na gitarze i wyśpiewał hitową piosenkę Pawła Domagały „Weź nie pytaj”, natomiast Artur Maruszczak wyglądający niczym Chuck Norris, wcielił się w Bogusława Meca śpiewając „Jej portret”. Dyrektor MOK, Piotr Gabrysz, nie tylko świetnie zaśpiewał piosenkę „Bo jo cię kochom”, ale i wykonał do niej niezwykle oryginalny i dynamiczny taniec, którym rozbawił i rozruszał publiczność.

Duet Bolesław Bezeg i Jarosław Makowski z Muzeum Ziemi Kozielskiej zmierzył się z legendarnym „Nie dokazuj” Marka Grechuty. Rzecznicy urzędu miasta i starostwa powiatowego wspólnie wykonali hit zespołu Piersi „Całuj mnie”, rzucając przy tym „dolarami” w publiczność. Na wielki finał wystąpiła Sabiną Nowosielska.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting