PKP sprzedaje mieszkania w Kędzierzynie-Koźlu

1826

Ceny wywoławcze zaczynają się od kwot mniejszych niż 100 tys. zł.

Polskie Koleje Państwowe dysponują sporą liczbą nieruchomości w Kędzierzynie-Koźlu, które kiedyś nazwane było “kolejowym miastem”. Należą do nich m.in. mieszkania. PKP właśnie wystawiła część z nich na sprzedaż.

Przetargi zaplanowano na 18 stycznia (już się odbył) oraz 2 lutego. Do zbycia przeznaczono m.in. 80-metrowy lokal na ulicy Traugutta, 47-metrowy na ul. Karola Miarki oraz 58-metrowy przy alei Jana Pawła II.

Dwa mniejsze sprzedawaną są z ceną wywoławczą poniżej 100 tys. złotych, 80-metrowe mieszkanie wyceniono na co najmniej 110 tysięcy złotych.

PKP realizuje projekt „Tanie Mieszkanie”. W ofercie pojawia się długa lista mieszkań, będących w zasobach spółki, a nie posiadających najemców.

W całej Polsce wolnych lokali, gotowych do zbycia jest blisko 360. Najwięcej z nich znajduje się w województwach śląskim, dolnośląskim, opolskim i warmińsko-mazurskim. Szczegóły i warunki przetargów znajdują się w zakładce „Przetargi – nieruchomości”

Ceny mieszkań są naprawdę konkurencyjne. Najtańsze lokale będzie można nabyć już za 13 tys. zł. To cena wywoławcza dla zainteresowanych kupnem 23-metrowego mieszkania w Czerwonce na Mazurach. Najdroższe w ofercie są lokale dostępne w dużych miastach, takich jak Warszawa, Poznań czy Wrocław. Cena wywoławcza dla dwupokojowego mieszkania przy ul. Oliwskiej w Warszawie o powierzchni 52 mkw. ustalona jest na 185 tys. złotych.

REKLAMADodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protection Plugin made by Web Hosting