Pierwsza część Dni Miasta za nami. Pogoda dopisała.

1844

W tym roku pierwszy dzień Dni Miasta zbiegł się z Dniem Dziecka i upłynął przede wszystkim pod znakiem atrakcji dla dzieci: tych najmłodszych i nieco starszych. Zamknięta część Alei Jana Pawła II zamieniła się w Wesołe Miasteczko. Nie brakowało również punktów gastronomicznych, gdzie można było znaleźć ulubione przekąski.

Imprezę otworzyli Piotr Gabrysz – szef Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Hanna Białas – Kierownik Działu Imprez. – Wszystkim dzieciom składamy gorące życzenia, żebyście były zawsze bardzo szczęśliwe, bardzo odważne i nie bały się marzyć i sięgać po marzenia – mówiła Hanna Białas składając dzieciom życzenia z okazji ich święta.

Jako pierwsi na scenie zaprezentowali się młodzi wokaliści ze Studia Piosenki Miejskiego Ośrodka Kultury przypominając największe przeboje Zbigniewa Wodeckiego. Program artystyczny na ten wieczór został uzgodniony z Młodzieżową Radą Miasta, która postanowiła zaprosić na ten wieczór
młodzieżowe gwiazdy muzyki pop.

Jeremi Sikorski, 19 – letni piosenkarz, tancerz i aktor, mający już na swoim koncie dwie płyty i będący ulubieńcem nastolatek zachwycił nie tylko nastoletnią część widowni.

Kiedy już najmłodsi wraz z rodzicami poszli do domów wystąpiła Margaret utalentowana wokalistki, która będąc równocześnie dyplomowaną projektantką mody i blogerką prezentującą udane stylizacje wybrała jako swoją główną ścieżkę życiową – śpiewanie.

REKLAMADodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protection Plugin made by Web Hosting