Od środy można zapisać dzieci do żłobka na Pogorzelcu

Po przeprowadzce Promyczka wygospodarowano tam 50 dodatkowych miejsc.
Dobra wiadomość dla rodziców z Kędzierzyna-Koźla. Od środy rusza rekrutacja do powiększonego żłobka nr 3 przy ulicy Piotra Skargi. W związku z wyprowadzką Promyczka, przybędzie tam 50 miejsc ogólnodostępnych dla dzieci z wszystkich osiedli.
Uruchomiona zostanie nowa platforma internetowa do rekrutacji. Wydział oświaty i wychowania urzędu miasta zmienił operatora, aby usprawnić system i poprawić jego funkcjonalność. Ma być bardziej przejrzysty i intuicyjny w obsłudze dla użytkowników. Co ważne, zebrane wcześniej dane nie zostały utracone. Rodzice, którzy korzystali z poprzedniego systemu, powinni jednak dokonać aktualizacji.
Rekrutacja odbywa się za pośrednictwem portalu: https://zlobki.vulcan.net.pl/kedzierzynkozle
Wszelkie niezbędne informacje znajdują się na stronach internetowych wszystkich żłobków w Kędzierzynie-Koźlu oraz w elektronicznym systemie naboru. Więcej można przeczytać także w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle: http://bip.kedzierzynkozle.pl/artykul/89/6886/odblokowany-dostep-do-systemu-elektronicznego-naboru-do-zlobkow-prowadzonych-przez-gmine-kedzierzyn-kozle-oraz-nabor-w-ramach-projektu-unijnego-zlobek-dla-malucha-szansa-na-powrot-rodzica-do-pracy
Tym samym liczba miejsc żłobkowych w Kędzierzynie-Koźlu zwiększy się do 250.
REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting