REKLAMA

Niech pod sceną połączy nas chemia

1638

Już za miesiąc Grupa Azoty ZAK S.A. zaprosi mieszkańców Kędzierzyna-Koźla do wspólnej zabawy z okazji Dnia Chemika. Program jest pełen atrakcji.

Rok 2018 jest szczególny dla Grupy Azoty ZAK S.A., która obchodzi siedemdziesięciolecie swego istnienia. Z tej okazji planowanych jest wiele zakładowych wydarzeń, poświęconych rocznicy funkcjonowania spółki, lecz największa firma w Kędzierzynie-Koźlu chce swój jubileusz uczcić z wszystkimi mieszkańcami.

Na 9 czerwca zaplanowano wyjątkowo atrakcyjne i huczne obchody Dnia Chemika. W ich ramach przed halą widowiskowo-sportową Azoty zorganizowany zostanie piknik rodzinny pełen atrakcji sportowo-rekreacyjnych oraz występów artystycznych.

Na rano zaplanowano rozgrywki siatkarskie Grupy Azoty (godz. 9.00), kolejną edycję Biegu Azotowego na dystansie 10 km (start o godzinie 11.00).
W południe koncertem zespołu Fruktaki rozpocznie się piknik, a pół godziny później zaplanowano charytatywny marszobieg. Od 17.30 trwać będą koncerty gwiazd, wśród których najjaśniej rozbłyśnie Justyna Steczkowska – znakomita i ceniona już przez dwa pokolenia melomanów wokalistka. Na scenie zaprezentuje się także m.in. zespół coverowy Wonder Years.

Na tym nie koniec atrakcji, gdyż na gości czekać będzie także strefa doświadczeń, która szczególnie powinna przypaść do gustu najmłodszym, a także pokaz kulinarny z degustacją.
Słowem, szykuje się znakomita całodzienna zabawa i już teraz warto zarezerwować sobie na nią czas.

REKLAMADodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protection Plugin made by Web Hosting