Nie żyje rodzina z Reńskiej Wsi. Zginęli w wypadku samochodowym

3420

Doszło do niego wczoraj późnym wieczorem na obwodnicy Nysy.

W samochodzie osobowym marki audi podróżowała czteroosobowa rodzina z Reńskiej Wsi: 40-letni mężczyzna, jego 36-letnia żona i dwoje dzieci w wieku 2 i 5 lat. Wracali z Niemiec. Na obwodnicy Nysy doszło do zderzenia z osobową skodą. Rodzice i 2-letnie dziecko zginęli.

Tak wypadek relacjonuje opolska policja. – Po godzinie 21:00 otrzymaliśmy zgłoszenie o wypadku drogowym na obwodnicy Nysy (pomiędzy miejscowościami Hanuszów, a Wyszków Śląski). Kiedy policjanci przybyli na miejsce okazało się, że zderzyły się dwa samochody osobowe – informuje Rzecznik Prasowy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Opolu podinsp. Marzena Grzegorczyk.

Dwóch młodych mężczyzn podróżujących skodą zginęło na miejscu. To 30 i 20 – letni mieszkańcy Opolszczyzny. Samochodem marki audi podróżowała rodzina z dwójką dzieci. Niestety, 40 – letni mężczyzna, 36 – letnia kobieta oraz około 2 – letnie dziecko również zginęli w tym wypadku. Drugie dziecko, 5 – letni chłopczyk, znajduje się pod opieką lekarzy w szpitalu w Opolu.

Dzisiaj, o godzinie 9:30, śledczy zakończyli pracę na miejscu tego wypadku. Od godziny 9:50 obwodnica Nysy jest przejezdna. Ze wstępnych ustaleń wynika, że do zderzenia tych pojazdów doszło w trakcie wymijania.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting