Na Wodne oKKo wejdziemy dużo taniej

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji obniża ceny korzystania z kompleksu basenowo-saunowego na osiedlu Azoty. I to aż o 30 procent.

Wodne oKKo to jeden z najnowocześniejszych obiektów tego typu na Opolszczyźnie. Cieszy się sporą frekwencją (ponad pół tysiąca osób dziennie w weekendy), a wiele wskazuje na to, że teraz będzie ona jeszcze wyższa. Prezydent Sabina Nowosielska poleciła bowiem Miejskiemu Ośrodkowi Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu obniżenie cen za korzystanie z basenów i saun.

Do 23 lutego, czyli na okres ferii zimowych, bilety będą o 30 procent tańsze. Trzeba jednak pamiętać, że obniżka nie dotyczy opłat naliczanych minutowo, a także tych za przejście z jednej strefy do drugiej. Tutaj stawki pozostają niezmienne.

Decyzję w tej sprawie podjęła prezydent Nowosielska w formie zarządzenia. Włodarz miasta na ostatniej konferencji prasowej odniosła się do cen na Wodnym oKKu i przekonywała, że okazjonalne obniżki (na okres świąteczny czy feryjny) są najlepszym rozwiązaniem. I że nie ma potrzeby stałych obniżek w celu zwiększenia frekwencji.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting