Mocne słowa senatora Peczkisa o „mordzie w smoleńsku

1732

Parlamentarzysta z Kędzierzyna-Koźla udzielił wywiadu Wirtualnej Polsce, który jest komentowany przez wiele innych ogólnopolskich mediów.

Senator PiS Grzegorz Peczkis w rozmowie z Wirtualną Polską stwierdził, że katastrofa smoleńska „absolutnie nie była przypadkowa”.

– W Smoleńsku doszło do mordu, to nie ulega wątpliwości. Pozostaje jedynie do ustalenia, kto w tym mordzie brał udział – mówił.

W rozmowie z WP Peczkis – odnosząc się do obchodzonej kilka dni temu 8. rocznicy tragedii w Smoleńsku – używa niezwykle mocnych sformułowań, choć jednocześnie ubolewa, iż w społeczeństwie dochodzi do podziałów na tle – jak podkreśla – największej od II wojny światowej katastrofy. – To były obchody ku czci zmarłych. Stojąc obok pomnika na Placu Piłsudskiego, słyszałem nawoływania ze strony Obywateli RP, których nawet nie da się zacytować – uważa senator PiS.

Wywiad był mocno komentowany przez ogólnopolskie media. Część z nich zarzuciła parlamentarzyście nadużycie w kontekście braku dowodów na zamach w Smoleńsku.
2 thoughts on “Mocne słowa senatora Peczkisa o „mordzie w smoleńsku

  1. T.A.K

    Po pierwsze . Pan senator nie ma swojego zdania . Bazuje on tylko na zakłamaniach pochodzenia pana Macierewicza .Panu senatorowi zabrakło re4alnego myślenia..
    Po drugie , jaki mord .Chyba to słowo ma inne znaczenie – prawda.
    Po trzecie , Jak podają oficjalne źródła państwowe to ten lot nie miał prawa się odbyć . Z dwóch względów a- to był lot propagandowy , dlatego że zbliżały się wybory b- pan Jaruś brat prezydenta nakazał i już . A teraz PiS aby oczyścić sumienie pana Jarusia pędzi w ślepą uliczkę . Wywód pana senatora to mrzonka i nie spełnione marzenie jego wyobraźni.

  2. Jerzy Ozga

    Następny fachowiec, same bzdury propagandowe. Minęło 8 lat a do łba nic nie trafiło nieszanowna osobo T.A.K.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protection Plugin made by Web Hosting