Michał Gniatkowski szefem młodzieżówki PiS w Kędzierzynie-Koźlu i Głubczycach

Młody trener akademii piłkarskiej Chemika pokieruje młodymi działaczami prawicy.

Stworzenie silnej młodzieżówki PiS było jedną z obietnic Violetty Porowskiej z kampanii wyborczej. Udało się stworzyć takie struktury liczące ponad 50 osób.

– Forum Młodych PiS Opolszczyzny to dziś wielka organizacja. W każdym z 12 powiatów województwa opolskiego powołałam właśnie koła i ich powiatowych szefów – informuje Violetta Porowska, posłanka i szefowa PiS w regionie. – Tak ogromna młodzieżówka PiS, to wielkie osiągnięcie i dowód na to, że młodzi garną się do polityki, a najatrakcyjniejszą propozycją dla nich jest właśnie Prawo i Sprawiedliwość.

Szefem młodzieżówki PiS w powiatach kędzierzyńsko-kozielskim i głubczyckim został Michał Gniatkowski. To trener akademii piłkarskiej Chemika Kędzierzyn-Koźla. Ma 28 lat. Był zaangażowany w kampanie wyborczą Prawa i Sprawiedliwości do parlamentu w 2019 roku.

Celem Forum Młodych jest: wspieranie działań PiS oraz inspirowanie i współtworzenie jej polityki, szkolenie członków i sympatyków PiS i FM PiS w celu przygotowania ich do działalności publicznej, reprezentowanie środowiska młodzieżowego wobec władz państwowych i samorządowych, a także instytucji, organizacji społecznych i innych środowisk, podejmowanie współpracy pomiędzy organizacjami młodzieżowymi z kraju i zagranicy. FM PiS jest członkiem Europejskich Młodych Konserwatystów

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting