Kup nawozy i wygraj ciągnik. Wielka loteria promocyjna Grupy Azoty

795

Ruszyła pierwsza edycja loterii promocyjnej Grupy Azoty. Każdy, kto w okresie największego zainteresowania zakupami nawozów, czyli od 12 marca do 6 maja, kupi nawozy Grupy Azoty za co najmniej 1 tys. zł. ma szansę na wygranie ciągnika URSUS C-380 oraz kilkudziesięciu cotygodniowych, atrakcyjnych nagród pieniężnych.

– Sukces Grupy Azoty to znakomita i niezmiennie najwyższa jakość nawozów rolniczych i produktów chemicznych, to siła polskiej marki i lokalny patriotyzm. Dlatego tworzymy przekaz oparty w sferze wizualnej na naszych polskich krajobrazach i wykorzystaniu jako nagrody głównej – ciągnika marki Ursus. Natomiast łącząc patriotyzm z jakością, posługujemy się ideą „Dbamy o polską ziemię”. Taki tytuł nosi cały projekt marketingowy, obejmujący loterię konsumencką Grupy Azoty – informuje Piotr Zarosiński, dyrektor Departamentu Korporacyjnego Handlu Nawozami Grupy Azoty S.A. – Ta loteria jest jednym z efektów porozumienia o współpracy, jakie Grupa Azoty zawarła ze spółką Ursus w listopadzie ubiegłego roku. Jest to również efekt zacieśnienia współpracy czterech strategicznych spółek Grupy Azoty w obszarze handlu nawozami – podkreśla Piotr Zarosiński. Zasady loterii są proste: w okresie pomiędzy 12 marca a 6 maja 2018 roku należy dokonać zakupu nawozów za minimum tysiąc złotych i zarejestrować zakup. Można tego dokonać wypełniając formularz na stronie internetowej dbamyopolskaziemie.pl lub poprzez wysłanie SMS o treści „GRUPAAZOTY.” na numer  71955  – z wpisaniem bezpośrednio po kropce numeru dowodu zakupu. Dowód zakupu – paragon lub fakturę – należy zachować. Każdy dowód zakupu można zarejestrować tylko raz, przy czym każdy uczestnik może zgłosić się do loterii dowolną liczbę razy – pod warunkiem posiadania do każdego zgłoszenia osobnej faktury lub paragonu. Każdy zarejestrowany kupon uprawnia do odbioru nagrody gwarantowanej – Leksykonu Nawożenia, dostępnego do pobrania w formie elektronicznej. Co tydzień jest do wygrania 20 nagród po 1000 złotych, a w wielkim finale – nagroda główna – ciągnik Ursus C-380, ufundowany przez firmę URSUS S.A. Szczegółowe informacje na temat loterii, w tym lista produktów biorących w niej udział, dostępne są na stronie internetowej dbamyopolskaziemie.pl.

ZASADY LOTERII

W okresie od 12 marca do 6 maja kup nawozy Grupy Azoty za minimum tysiąc złotych.

Zarejestruj zakup na www.dbamyopolskaziemie.pl lub wyślij SMS na numer 71955 o treści GRUPAAZOTY. – bezpośrednio po kropce wpisz numer dowodu zakupu.

Odbierz nagrodę gwarantowaną – Leksykon Nawożenia

Twoje zgłoszenie weźmie udział w losowaniu dwudziestu nagród tygodnia po tysiąc złotych każda, a także w losowaniu nagrody głównej – ciągnika Ursus C-380.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protection Plugin made by Web Hosting