Kolejne spotkanie w ramach Kozielskiej Sceny Komediowej odbędzie się 28 października, w DK „Koźle”, o godz. 19.00. Tym razem rozśmieszać nas będzie Kabaret Czesuaf. fot. Fotografia Invidia Me/facebook.com/czesuafkabaret Czesuaf to doświadczony kabaret z Poznania, który od 2012 roku tworzy dla widzów z całej Polski inteligentny, niebanalny humor opierający się na pasji i chęci tworzenia. Humor ten zawarty został w wielu autorskich programach komediowych grupy, które z upływem czasu wpłynęły na jej popularność, przynosząc jej udział w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Niejednokrotnie twórczość zespołu doceniona została również na największych festiwalach kabaretowych w Polsce. Do najbardziej rozpoznawalnych skeczy kabaretu można zaliczyć: „Mowę Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Obecnie skecze wzbogacone zostały o nowe widowisko „Rewizyta”. Program można zobaczyć na żywo na scenach całej Polski. W Kędzierzynie-Koźlu zostanie zaprezentowany już w ten weekend, 28 października, o godz. 19.00 w Domu Kultury „Koźle”. Ale to nie wszystko. Oprócz nowego programu grupa zaprezentuje publiczności także swój nowy skład. Do Wojtka Kowalczyka i Maćka Morza – improwizatorów w grupie ImproBrać i klaunów w Fundacji „Czerwone Noski – Klown w Szpitalu” oraz ich scenicznego kolegi z fundacji, Tomka Nowaczyka – autora tekstów, stand-upera i autora książek dla dzieci dołączyła bowiem w tym roku pełna wdzięku góralka – Olga Łasak, dyplomowana aktorka, wokalistka oraz aktorka dubbingowa, członkini kabaretu Ton. Bilety na „Rewizytę” dostępne są w cenie 25 zł w kasach kin i systemie sprzedaży on-line. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.

Kozielska Scena Komediowa do żartów znów gotowa

713

Kolejne spotkanie w ramach Kozielskiej Sceny Komediowej odbędzie się 28 października, w DK „Koźle”, o godz. 19.00. Tym razem rozśmieszać nas będzie Kabaret Czesuaf.

Czesuaf to doświadczony kabaret z Poznania, który od 2012 roku tworzy dla widzów z całej Polski inteligentny, niebanalny humor opierający się na pasji i chęci tworzenia. Humor ten zawarty został w wielu autorskich programach komediowych grupy, które z upływem czasu wpłynęły na jej popularność, przynosząc jej udział w najważniejszych realizacjach telewizyjnych. Niejednokrotnie twórczość zespołu doceniona została również na największych festiwalach kabaretowych w Polsce. Do najbardziej rozpoznawalnych skeczy kabaretu można zaliczyć: „Mowę Nienawiści”, „Schronisko” i „The Ponic”. Obecnie skecze wzbogacone zostały o nowe widowisko „Rewizyta”. Program można zobaczyć na żywo na scenach całej Polski. W Kędzierzynie-Koźlu zostanie zaprezentowany już w ten weekend, 28 października, o godz. 19.00 w Domu Kultury „Koźle”. Ale to nie wszystko. Oprócz nowego programu grupa zaprezentuje publiczności także swój nowy skład. Do Wojtka Kowalczyka i Maćka Morza – improwizatorów w grupie ImproBrać i klaunów w Fundacji „Czerwone Noski – Klown w Szpitalu” oraz ich scenicznego kolegi z fundacji, Tomka Nowaczyka – autora tekstów, stand-upera i autora książek dla dzieci dołączyła bowiem w tym roku pełna wdzięku góralka – Olga Łasak, dyplomowana aktorka, wokalistka oraz aktorka dubbingowa, członkini kabaretu Ton. Bilety na „Rewizytę” dostępne są w cenie 25 zł w kasach kin i systemie sprzedaży on-line. Zapraszamy do udziału w wydarzeniu.
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Protection Plugin made by Web Hosting