Klinika Nova wyróżniona w opolskim Hipokratesie

675

Placówka medyczna z ulicy Kłosowej w Kędzierzynie-Koźlu zajęła wysokie miejsca w prestiżowym plebiscycie.

Opolski Hipokrates to plebiscyt organizowany przez redakcję Nowej Trybuny Opolskiej. Właśnie zakończyła się jego dziewiąta edycja. Jak tłumaczy redaktor naczelny tej gazety Krzysztof Zyzik to doskonała okazja do podziękowania tym, którzy na co dzień poświęcają wiele, aby ratować nasze życie i zdrowie. – Zdrowie dla każdego z nas jest najważniejsze. Dlatego, gdy je tracimy, zależy nam, aby szybko znaleźć lekarza, który postawi dobrą diagnozę i zastosuje skuteczne leczenie – argumentował Krzysztof Zyzik. Kapitała szukała medyków, którym możemy zaufać ze względu na ich doświadczenie i uważne podejście do pacjenta. Klinika Nova z Kędzierzyna-Koźla już po raz kolejny została uznana przez naszych pacjentów za znaczącą w województwie i godną zaufania.

– Dla nas wielką dumą jest nagrodą dla najlepszego lekarza rodzinnego powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, która trafiła do pani doktor Anny Białek (na zdjęciu) – podkreśla Rafał Olejnik, prezes spółki Klinika Nova. – Pani doktor Białek została jednocześnie wybraną na jednego z dwóch najlepszych lekarzy regionu. Jest niezwykłym człowiekiem, lekarzem z powołania. Z dumą mogę powiedzieć, że pani doktor Białek jest członkiem naszego zespołu.

Klinika Nova została również wybrana najlepszą przychodnią powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Ponadto Nova zajęła trzecie miejsce w plebiscycie na najlepszy szpital województwa opolskiego.

– Chciałbym bardzo podziękować wszystkim, którzy pamiętali o naszej placówce, a także personelowi, który swoją codzienną pracą tak bardzo przyczynił się do tych wyróżnień – dodaje prezes Olejnik.

Klinika Nova jest wielospecjalistycznym ośrodkiem medycznym, który kompleksowo łączy ze sobą wysoką jakość usług medycznych świadczonych prywatnie z bezpłatnym leczeniem w ramach kontraktu z NFZ. Współpracuje z NFZ, Medicover i PZU Pomoc. Posiada najnowocześniejszy sprzęt medyczny, który zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa i gwarantuje, że leczenie odbywa się na światowym poziomie.

fot.nto.pl

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting