Kayah wystąpi na urodzinach Kędzierzyna-Koźla

Gwiazda da koncert w hali Azoty 20 października.

Tego dnia Kędzierzyn-Koźle będzie świętował 44. rocznicę powstania miasta. Wstęp na ten niezwykły koncert będzie możliwy dzięki bezpłatnym wejściówkom.

Darmowe bilety można odbierać od 7 października w kancelarii Urzędu Miasta, kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Największych przebojów Kayah będziemy mogli wysłuchać dzięki wsparciu sponsorów: Maximus Broker Sp. z o.o. (www.maximus-broker.pl) i Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. (www.gaz-system.pl).

Kayah to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów jak “Za późno”, „Supermenka“, „Na językach“, „Testosteron“, „Prawy do lewego“, „Śpij Kochanie Śpij”, czy świąteczny „Ding Dong”. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. Swój pierwszy autorski album – “Kamień” wydała w 1995 roku. Płyta został świetnie przyjęta przez krytyków i całą branżę muzyczną, a sama artystka od razu zyskała rzeszę wiernych fanów.

Od tego czasu, Kayah wydała 10 albumów prezentujących jej fascynacje muzyką folkową (”Kayah i Bregović”, “Transoriental Orchestra), klubową (“Zebra”, “JakaJaKayah”, “Stereo typ”), soulową i jazzową (“Kamień”, “Skała”), a nawet klasyczną (“Kayah & Royal Quartet”). W jej dorobku znalazła się również płyta z cyklu “MTV Unplugged”, do której nagrania Kayah została zaproszona jako pierwsza artystka z Europy Środkowo-Wschodniej.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting