Jarmark bożonarodzeniowy w Koźlu. Znamy terminy

Będą rękodzieła, żywa stajenka i degustacja potraw.

Poprzednie jarmarki bożonarodzeniowe cieszyły się wśród mieszkańców Kędzierzyna-Koźla dużym zainteresowaniem. Wiele wskazuje na to, że teraz będzie podobnie. Znamy już terminy, kiedy na kozielskim Rynku staną świąteczne kramy.

Pierwszy jarmark odbędzie się w weekend 7-8 grudnia, a kolejny tydzień później, czyli 14-15. 7 grudnia na scenie zaprezentują się: zespół śpiewaczy Sokoły, wokaliści Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia nr 2, Studio Piosenki MOK i Darek Guca. Z kolei w niedzielę wystąpią Damian Surow, Anna Jellinek i Anielinki.

Rozświetlenie choinki odbędzie się 8 grudnia o godzinie 16.00.Wystąpią chóry Echo Kresów i Red Voices.

Z kolei 14 grudnia posłuchamy wokalistów CEM K-Warta, Anny Jellinek, Damiana Surowa, Darka Czarnego oraz Zespołu Pieśni i Tańca Komorna.W niedzielę 15 grudnia ponownie wystąpią Anielinki, Darek Guca i wokaliści szkoły muzycznej. Odbędzie się też Biesiada Kozielska.

Z atrakcji będą między innymi rękodzieła, żywa stajenka i degustacja. Władze miasta zapewniają, że zrobią wszystko, by mieszkańcy zanurzyli się w magię świąt, poczuli niezwykły klimat, kupili prezenty dla swoich bliskich albo spróbowali przepysznych, wigilijnych potraw.

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting