Janusz Korwin-Mikke jednak przyjedzie do Kędzierzyna

721

W środę ma się spotkać z mieszkańcami w restauracji Ogrodowa.

Najbardziej rozpoznawalny polityk prawicowej Konfederacji, która liczy na miano „czarnego konia” wyborów do europarlamentu, miał gościć w naszym mieście już w miniony poniedziałek. Nie przyjechał jednak na spotkanie zaplanowane w Miejskim Ośrodku Kultury.

To zezłościło wielu fanów prawicy w mieście, którzy poczuli się potraktowani niepoważnie. Janusz Korwin Mikke zapowiedział jednak, że spotka się z mieszkańcami Kędzierzyna-Koźla.

Dojdzie do tego w środę w restauracji Ogrodowa o godzinie 17.00. Tematem spotkania będzie kampania do eurowyborów, a także sprawy krajowe.

Partie i organizacje wchodzące w skład Konfederacji reprezentują poglądy należące do różnych nurtów prawicowych (głównie narodowy konserwatyzm i konserwatywny libertarianizm). Ideą twórców koalicji jest skupienie środowisk reprezentujących poglądy wolnościowe, narodowe, konserwatywne i proobywatelskie, wyznających wartości takie jak wolność, naród, tradycja oraz stawienie na pierwszym miejscu interesu Polski i Polaków.

Spoiwem koalicji są postulaty eurosceptyczne. Członkowie Konfederacji określają swe ugrupowanie jako „uniosceptyczne”, co ma na celu podkreślenie sceptycznego podejścia do Unii Europejskiej, a nie Europy.

fot. youtube.com/korwinvsue

REKLAMAProtection Plugin made by Web Hosting